logo_starjobs1.png

Ügyfélszolgálati munkatárs

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A PRÉMIUM Pénztárcsoport kollégát keres

azonnali kezdéssel

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS pozícióba

Feladatok

HA TÉGED VÁLASZTUNK, A KÖVETKEZŐ FELADATOKRA SZÁMÍTHATSZ:

Meglévő és új ügyfelek hívásainak fogadása, szolgáltatások módosítása, adategyeztetés

Hívások során a termékek és szolgáltatások iránti igény felmérése, értékesítés

Személyes ügyfélszolgálati irodánkban az ügyfelek fogadása és kiszolgálása, értékesítés

Beérkező e-mailek megválaszolása, chat-en érkező megkeresések kezelése

Egyéb, a fentiekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok végrehajtása

Információk a kiválasztási folyamatról

MUNKATÁRSAINK SZERINT AZÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI, MERT:

Hosszú távon számítunk rájuk: határozatlan idejű alkalmazotti jogviszony, bejelentett bér

Vidám és összetartó a csapat, jó a hangulat

Juttatási csomagunk számos vonzó elemet tartalmaz: alapfizetés, jutalék, cafeteria, bónusz

Rugalmasak a munkafeltételek: 8 órás munkaidő, változó munkabeosztás

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

Dolgoztál már ügyfélszolgálaton és/vagy értékesítésben

Ügyfélközpontú a gondolkodásmódod és pozitív a hozzáállásod

Erős értékesítés-orientált attitűddel rendelkezel

Gördülékenyen és meggyőzően kommunikálsz

Fogékony vagy az új dolgokra és a rád bízott feladatokat maximális odaadással végzed

Az esetlegesen felmerülő problémákat képes vagy gyorsan, hatékonyan megoldani

Magabiztos MS Office (Excel, Word) ismeretekkel rendelkezel

ELŐNYBEN RÉSZESÜLSZ:

Felsőfokú végzettséggel rendelkezel/folyamatban van

Beszélsz angolul

MUNKAVÉGZÉS HELYE

XIII. kerület

Frissített önéletrajzodat pozíció és fizetési igény megjelölésével az stj0308@starjobs.hrszoftver.hue-mail címre várjuk!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.