logo_starjobs1.png

Marketing munkatárs

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
120, Budapest IX. kerület, Budapest, I. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Régiónk piacvezető otthonfejlesztési áruházláncához keresünk határozott időre

Marketing munkatársat

Feladatok
  • a gyártási- és terjesztési folyamatok koordinálása, ellenőrzése
  • a röplapok tartalmának egyeztetése a társosztályokkal
  • kapcsolattartás a marketing ügynökségekkel
  • költségtervek készítése, nyomon követése
  • gyártási ütemterv készítése
  • versenytársak figyelése és ez alapján javaslattétel
  • a marketingtervben szereplő projektek sikeres teljesítése

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelenkezés módja:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az stj0400514@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre, a fizetési igény megjelölésével!

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

  • minimum 3 év marketing területen szerzett tapasztalat (előny a kiskereskedelmi területen)
  • felsőfokú végzettség
  • erős középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • analitikus gondolkodás
  • pontos, precíz, rugalmas személyiség
  • jó kommunikációs készség
  • erős vevőszemlélet
  • pozitív gondolkodás
  • ha szükséges, képes az önfejlesztésre
  • utazásra való hajlandóság

  • Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület
  • Azonnali kezdés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Péter Zana
E-mail: Küldje el önéletrajzát