logo_starjobs1.png

Betanított varrodai pozíció

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Kölesd, Szekszárdi út 116
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Betanított Varrodai pozíció

Téged keresünk, ha:

  • Mindig is érdekelt a varrógép használata, de sosem volt lehetőséged megtanulni
  • Bejelentett, modern, kulturált munkakörülmények között szeretnél dolgozni
  • Hosszú távú munkalehetőséget szeretnél, de unod már a túlórázást
  • Szeretnéd a fizetésedet kiegészíteni pluszjuttatásokkal
  • Nehezen tudod megoldani a bejárást és kényelmesebb lenne céges busszal az utazás

 Ha a válasz igen, nálunk a helyed!

Feladatok
  • Gyártási feladatok elvégzése a varrógépen, betartva a megkívánt mennyiséget és minőséget
  • Elkészült termékek utó-ellenőrzése

Egyéb béren kívüli juttatások

  • br. 170.184 -193.704 Ft közötti bérezés
  • Betanulási folyamat
  • 42 %-os műszakpótlék
  • Utazási támogatás
  • Céges buszjárat
  • 13. havi fizetés
  • Teljesítmény alapján bónusz
  • Cafeteria
  • Hosszú távú munkalehetőség

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát vagy elérhetőségét az [email protected] e-mail címre a betölteni kívánt munkakör megjelölésével, vagy hívja a +3620/269-6319-es telefonszámot.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Varrói tapasztalat, akár hobbi szinten
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Monotonitástűrés
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Munkavégzés helye: Szekszárd

Előny:

  • Korábbi hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

  • A munkarend több műszakos (6:00-14:00;14:00-22:00-ig)
  • A munkaidő 8 órában, hétfőtől-péntekig tart
  • Túlóra csak abban az esetben, ha az alkalmazott szeretné
  •  Ahonnan várjuk jelentkezéseket: Szekszárd környéke, Bonyhád, Ózd, Sátoraljaújhely, Kalocsa, Soltvadkert, Dunaföldvár

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.