logo_starjobs1.png

Telefonos Értékesítési Munkatárs

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
114, Nyíregyháza, Nyíregyháza (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Menedzser Praxis Szakkiadó és Gazdasági Tanácsadó Kft. Telesales Értékesítési Központja dinamikusan fejlődő csapatába, siker- és eredményorientált munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Hogyan dolgozunk?

  1. A professzionális háttér lehetővé teszi, hogy direkt (telefonos) értékesítési munkatársaink folyamatos szakmai támogatással dolgozhassanak.
  2. Hiszünk abban, hogy a sikeres munkavégzés a vállalati környezet ellenére csak közvetlen, családias légkörben, jó hangulatban valósulhat meg.
  3. Munkatársaink számára rendszeresen szervezünk tréningeket és belső szakmai képzéseket, mert a teljesítmény-elvárás mellett mindenki számára biztosítjuk a folyamatos fejlődés lehetőségét.
  4. Motivációs versenyeinken – amelyeken legjobbjaink eredményeit plusz juttatásokkal is honoráljuk – valamennyi értékesítőnk bizonyíthatja, hogy tudását képes a gyakorlatban is alkalmazni.

Feladatok

Milyen a jó direkt értékesítő és melyek a feladatai?

A jó direkt értékesítő ismérvei:

  • nem fél attól, hogy naponta akár 80, különböző korú és érdeklődésű emberrel kell telefonbeszélgetést folytatnia
  • integrálja a direkt értékesítésbe saját személyiségét és gondolatait
  • professzionális szinten el tudja sajátítani egy termék előnyeit, és képes bemutatni őket egy néhány perces telefonbeszélgetés során, jól tűri a monotonitást, ugyanakkor bármikor készen áll a kreatív, problémamegoldó gondolkodásra
  • az értékesítést nem kötelező feladatnak, hanem kihívásnak tekinti
  • képes több órán keresztül is mosolyogva telefonálni

Feladatai:

  • termékek és szolgáltatások értékesítése meglévő adatbázison

Ha a fentiek alapján úgy érzed, készen állsz arra, hogy csapatunk tagja légy, kérjük, olvasd el az alábbi jelentkezési feltételeket.

Egyéb béren kívüli juttatások

Mit nyújtunk?

  • A hazai információ szolgáltatási piac meghatározó szereplője, hazai tulajdonú vállalat hátterét, amely minden munkatársunk számára lehetőséget nyújt az egyéni sikerek elérésére és egyben biztonságot is jelent.
  • A biztos háttér mellett természetesen alkalmazotti jogviszonyban történő munkavégzési lehetőséget.
  • Versenyképes fizetést, amely alapbérből és teljesítményarányosan emelkedő jutalékból áll.
  • Kellemes, színvonalas munkakörnyezetet Budapest egyik központjában.

Információk a kiválasztási folyamatról

A munkavégzés helye Budapest XIV. kerülete és Nyíregyháza belvárosa, 8 vagy 6 órás munkarendbe keressük új munkatársainkat és akár azonnali kezdésre is van lehetőség.

Ha szeretnél a csapatunk oszlopos tagja, fényképes önéletrajzodat a [email protected] e-mail címre várjuk!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

Nálunk a helyed, ha:

  • kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel, jól tudsz kapcsolatot teremteni;
  • szereted ha odafigyelnek rád és te is figyelsz arra, akivel beszélsz;
  • értékesítési szemlélettel rendelkezel és ügyfélközpontú vagy;
  • fontos számodra, hogy a saját teljesítményed alapján ítéljék meg a munkád;
  • legalább középfokú végzettséged van.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Pf. 1376
1464 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.