logo_starjobs1.png

Senior Marketing munkatárs

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
120, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nemzetközi piacon is jelenlévő logisztikai szolgáltató partnerünk részére keresünk

SENIOR MARKETINGES KOLLÉGÁT

Szeretnél egy olyan munkahelyet, ahol maximális önállóság mellett, egy fiatalos, dinamikus csapatban kamatoztathatnád szakmai tapasztalatodat?

Feladatok
  • Eredményes üzleti tevékenységet támogató marketing- és PR stratégiáddal megfogalmazott célokat dolgozhatsz ki és hajthatsz végre,
  • Megtervezheted az éves marketing költségvetést, valamint hatékony költséggazdálkodást alakíthatsz ki.
  • Megtervezheted a tevékenységhez kapcsolódó kampányok kivitelezését és a szolgáltatásértékesítési folyamatok támogatását.
  • A Cég brandjének folyamatos fejlesztése, megjelenítése online és egyéb kommunikációs csatornákon.
  • Részt vehetsz a cég üzletpolitikai döntéseinek előkészítésében, javaslatok, alternatívák kidolgozásában - piackutatások, konkurenciaelemzések, marketing hatékonyság analízis megtervezésével.
  • Aktív részt vehetsz rendezvények, kiállítások, bemutatók szervezésében és lebonyolításában.
  • És tudásodat szívesen adnád át junior kollégáknak és gyakornokoknak.

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben az álommunkára ismertél a fent leírtakban, rövid, szakmai önéletrajzoddal jelentkezz hozzánk a stj0400487@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címen!

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség – kereskedelmi, marketing vagy gazdasági szakirányú végzettséggel rendelkezik,
  • Minimum 3 év marketing területen szerzett gyakorlati tapasztalattal rendelkezik, lehetőleg szolgáltatási szektorban,
  • Kiváló kommunikációs, irányító- és szervező készségét meg tudja mutatni,
  • Határozottság, önállóság, terhelhetőség, rugalmasság, kreativitás jellemzi,
  • Angol nyelvtudása magabiztosan használható,
  • MS Office felhasználói ismeret mellett egyéb alkalmazások használatában is jártas, (Word, Excel, Power Point, Internet, Photoshop gyakorlati alkalmazása)
  • “B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Pf. 1376
1464 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.