logo_starjobs1.png

B2P Számviteli elemző

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
113, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

munkatársat keresünk nemzetközi partnerünk számára, budapesti munkavégzéssel - hosszú távú munkára

Nemzetközi pénzügyi szolgáltatást nyújtó szervezet alkalmaz B2P vállalti szabvány szerinti folyamatok működtetésére pénzügyi szakértőt

Feladatok

  • Számlák feldolgozása, ellenőrzése, esetleges javítások elvégzése

  • Számlákkal és kifizetésekkel kapcsolatos napi ügyek vitele, kapcsolattartás és szükséges intézkedések megtétele a külső és belső partnerek felé

  • Vállaltirányítási rendszeren belüli kifizetések felülvizsgálata, kifizetése

  • Normál és sürgős kifizetések felügyelete, nyomon követése

  • Felelős a B2P folyamat szerinti számlák kezeléséért: felülvizsgálatok, előkészítések és jóváhagyások

  • Nyitott tételek, kintlévőségek kezelése, elszámolása, kommunikáció a szervezeten belül és kívül

  • Folyamatok javítása, részvétel pénzügyi, minőségirányítási projektekben

  • Részvétel fejlesztési/változáskezelési feladatok végrehajtásában, dokumentációs támogatás (pl. DTP)

  • Támogatás különböző teljesítménymutatók kialakításában, követésében és elemzésekben

Egyéb béren kívüli juttatások

  • Versenyképes jövedelem

  • Multinacionális munkakörnyezet

  • Biztos, bejelentett munka kiegészítő juttatásokkal

  • Könnyen megközelíthető munkahely

  • Jó terep a meglévő tudás új környezetben történő alkalmazására

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az stj0442@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre, a hirdetésben megjelölt munkakör és a fizetési igény megjelölésével!

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Angol és német munkanyelven történő magabiztos kommunikáció szóban és írásban

  • Biztos tudás speciális beszerzési folyamatok (P2P) kezelésében

  • Összetett feladatok áttekintése, gyakorlat problémás helyzetek kezelésében

  • Rugalmasság, képesség a csapatmunkára akár rövid határidős munkáknál is

  • Kiváló kommunikációs képesség, ügyfélkezelési gyakorlat

  • Előírt megfelelőségi és kontroller gondolkodásmód

  • Alaposság, a részletekre való koncentrációs készség

  • IT ismeretek, pl. magas szintű Excel, Outlook

  • Vállaltirányítási rendszer ismerete (pl. SAP/Oracle)

További európai nyelv ismerete előnyt jelent

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.