logo_starjobs1.png

Raktáros targoncavezetői engedéllyel

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
113, Fót
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Beszerzéssel, készletgazdálkodással foglalkozó megbízó partnerünk részére keresünk

Raktáros

munkatársakat Fótra hosszú távra

Feladatok
  • Raktári feladatok elvégzése, áru rakodása targoncával és kézi anyagmozgatással
  • Áru lepakolása, azonosítása, csomagolása
  • Áru darabszámának, minőségének ellenőrzése
  • Raktári folyamatok pontos adminisztrációja
  • Árucsomagolás, papír- ill. faládák, dobozok készítése, összeállítása
  • Jelölési műveletek elvégzése

Egyéb béren kívüli juttatások

Információk a kiválasztási folyamatról

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az stj0135@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Középfokú végzettség, érettségi

  • 2 éves raktárosi tapasztalat

  • Érvényes targoncavezetői engedély

  • Munkaidő: hétfőtől péntekig, napi 8 órás nappali munkarendben

  • Munkavégzés helye: Fót

  • Munkakezdés kiválasztás után azonnal

  • A munkába jutáshoz céges buszjárat igénybevétele lehetséges vagy útiköltség térítés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.