logo_starjobs1.png

Recruiter/Talent acquisition specialist

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
113, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ügyfelünk egy multinacionális nagyvállalat toborzási csapatába keresünk

Toborzási munkatárs

kollégát.

Az új kolléga felelős a cégen belüli kiválasztási folyamatok támogatásáért, együttműködésben az adott területek szakmai vezetőivel.

Feladatok

Főbb feladatok, felelősségek

-          munkaköri leírások áttekintése, elfogadása

-          egyeztetés a szakmai vezetőkkel

-          a szakmai vezetők toborzással kapcsolatos tájékoztatása

-          a külső és belső toborzási források hatékony használata

-          a beérkező önéletrajzok hatékony előszűrése

-          a kiválasztási folyamat menedzselése

-          releváns jelöltek bemutatása a szakmai vezetők felé

-           személyes és telefonos interjúk lebonyolítása

Egyéb béren kívüli juttatások

-          kiemelkedő jövedelem + cafeteria

-          sportolási lehetőség

-          egészségbiztosítás

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az [email protected] e-mail címre, a hirdetésben megjelölt munkakör és a fizetési igény megjelölésével!

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

-          vállalati vagy tanácsadói oldalon szerzett toborzási tapasztalat

-          nagyvállalati kultúra ismerete

-          jelöltek kiválasztásában, értékelésében szerzett tapasztalat

-          adatbázisok, toborzási felületek használatában szerzett tapasztalat

-          a szakmai vezetők HR támogatásában szerzett tapasztalat

-          főiskolai végzettség

-          folyékony angol nyelvtudás

-          képesség több feladat egyidejű ellátására

-          kreativitás

-          célorientált attitűd

-          jó emberismeret

-          jó kommunikációs és tárgyalókészség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.