logo_starjobs1.png

Alkalmazásfejlesztő konzulens

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
120, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az
észak-karolinai központú SAS az analitikai megoldások világszinten piacvezető
szállítója, ebből eredően az új generációs technikákat alkalmazó üzleti
intelligencia szoftverek piacának globálisan is kiemelkedő szereplője.
Piacvezető üzleti analitika és üzleti intelligencia alkalmazások teljes körű
integrálásával a SAS nagy adatmennyiségeket feldolgozó döntéstámogató üzleti
alkalmazásait több mint 75.000 ügyfélnél több mint négymillióan használják világszerte.
A Fortune 500 listáján szereplő vállalatok 96%-a hívja segítségül a SAS
megoldásait üzleti döntéseiben.  Vitathatatlan
sikerünk a hosszú távú ügyfélkapcsolat, illetve a munkatársaink iránt
tanúsított elkötelezettség eredményeképpen jött létre.

A SAS magyarországi leányvállalata innovatív üzleti analitikai rendszer
bevezetési projektjeibe

alkalmazásfejlesztő (full
stack developer) konzulenst keres.

Feladatok

  • mso-fareast-language:EN-US">A betanulási időszakban formális SAS képzéseken
    való részvétel és önképzés eredményeképpen, három hónapon belül hivatalos
    SAS fejlesztői minősítés megszerzése;

  • mso-fareast-language:EN-US">Aktív részvétel hazai nagyvállalatoknál folyó
    SAS rendszer-bevezetési projektekben, ennek során adat-feldogozással,
    egyedi alkalmazás-fejlesztéssel és rendszerintegrációval kapcsolatos feladatok
    tervezése és megvalósítása;

  • mso-fareast-language:EN-US">Az ismeretek rendszeres bővítése a
    fejlesztések során használt technológiákban, illetve a nagyvállalati
    igényeket kiszolgáló szoftveripar újdonságainak terén, például:

    • mso-fareast-language:EN-US">Oracle, Microsoft SQL Server, PostgreSQL
      adatbázisok;

    • mso-fareast-language:EN-US">Hadoop; Cloud Computing; Big Data
      architektúrák;

    • mso-fareast-language:EN-US">Java, HTML5/XML, Groovy, Python és egyéb
      programozási nyelvek;

    • mso-fareast-language:EN-US">SOAP/Service Bus és MQ/Message Bus
      rendszerintegrációs keretek;

Egyéb béren kívüli juttatások

  • mso-fareast-language:EN-US">Sokrétű informatikai ismeretet nyújtó, kihívásokkal
    teli munka első sorban ügyfeleink telephelyén;

  • mso-fareast-language:EN-US">Nagy volumenű, komplex és innovatív
    informatikai rendszer-bevezetési projekteken való részvétel fiatal,
    dinamikus csapat tagjaként;

  • mso-fareast-language:EN-US">Évről-évre világszerte elismert SAS fejlesztői
    minősítések megszerzése;

  • mso-fareast-language:EN-US">Versenyképes jövedelem és széles körű
    juttatási csomag;

Információk a kiválasztási folyamatról

A

§  Az informatikai képzésen túli gazdasági tanulmányok vagy gazdálkodási
szemlélet megléte, valamint MSC fokozat megszerzése (akár folyamatban lévő MSC);

§  Matematikai-elemzési érdeklődés;

  • Objektumorientált programozási nyelvek alapos ismerete;

  • Programtervező-adatmodellező eszközök és
    szabványok legalább felhasználói szintű ismerete;

  • Referencia munka bemutatása;

módja:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a
betölteni kívánt pozíció és a választott munkavégzés helyének megjelölésével az
stj0400454@starjobs.hrszoftver.hu
e-mail címre.

"Times New Roman";mso-ansi-language:HU;mso-fareast-language:HU;mso-bidi-language:
AR-SA;mso-bidi-font-weight:bold">Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

§  EN-US">Informatikus vagy programozó matematikus szakon szerzett felsőfokú végzettség
(legalább befejezett BSC);

§  EN-US">Legalább két éves szakmai gyakorlattal rendelkezik szoftverfejlesztési
és/vagy szoftvertervezési területen (akár a tanulmányokkal párhuzamosan is);

§  EN-US">Az alábbiak közül legalább kettő terület alapos ismeretével rendelkezik:
SQL, Java, C#, HTML5/XML, open source keretrendszerek;

  • mso-fareast-language:EN-US">Operációs rendszerekkel (Windows és/vagy Unix)
    kapcsolatban magas szintű ismeretekkel bír;

  • mso-fareast-language:EN-US">Jó problémaelemző és -megoldó képességekkel
    rendelkezik;

  • mso-fareast-language:EN-US">Együttműködő, proaktív hozzáállású, akit motivál
    a folyamatos tanulás, a szakmai ismeretek bővítése;

  • mso-fareast-language:EN-US">Csapatmunkára és egyéni munkára egyaránt képes;

  • mso-fareast-language:EN-US">Angol nyelven legalább írásban jól kommunikál;

  • mso-fareast-language:EN-US">Amennyiben jelenleg tanulmányokat folytat,
    legalább heti 4 napban dolgozna;

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Vivien Benkő
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.