logo_starjobs1.png

Junior számlafeldolgozó

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
120, Budapest XIII. kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyarország egyik vezető pénztára, a Prémium Egészségpénztár munkatársat keres

junior számla- és adatfeldolgozó

munkakörbe azonnali kezdéssel, 2019. február 28.-ig tartó határozott időre

Feladatok
  • számlák és kifizetési igények tartalmi és formai ellenőrzése, iktatása, a számlán szereplő termék/szolgáltatás elszámolhatóságának elbírálása, a számla rögzítése, archiválása;
  • elszámoláshoz kapcsolódó megkeresések, reklamációk kezelése, számlák visszaküldése;
  • rögzített számlák, igények felülvizsgálata, hibás feldolgozás esetén a hiba javítása;
  • belépési nyilatkozatok, adatmódosítások, pénztári igények iktatása, feldolgozása, archiválási feladatok ellátása.

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:

  • béren kívüli juttatások;
  • bónuszrendszer;
  • folyamatosan fejlődő, innovatív, stabil cég;
  • támogató vezetői és munkatársi szemlélet;
  • nyílt és őszinte kommunikáció, megbecsülés

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkába állás feltétele:

erkölcsi bizonyítvány kiváltása

Munkaidő:

napi 8 óra

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt az stj1000484@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

  • adminisztrációs, ügyintézői munkakörben szerzett tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • gyors és megbízható tudás megszerzésére való törekvés;
  • napi munkát befolyásoló szabályok pontos és alapos ismerete, betartása, változások követése;
  • pontos, hatékony, valamint igényes munkavégzés;
  • csapatszellem, konstruktivitás;
  • pozitív személyiség
  • felhasználói szintű MS Office (Excel, Word) ismeretek.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Pf. 1376
1464 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.