logo_starjobs1.png

Rendezvényszervező

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
120, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Jelenlegi megbízónk egy BTL reklámügynökség ügyfelei rendezvény ötleteinek kitalálására, a sikeres ötlet megszervezésére és lebonyolítására keres

Rendezvényszervezőt

Csapatunkba Téged keresnek, ha lelkesít a hatékony rendezvények megvalósítása.

Feladatok

·         Legalább 3 éves tapasztalatod van rendezvények szervezésében, részt vettél rendezvényötletek kidolgozásában és ötleteidet képes is voltál megvalósítani

·         Nagyon jól kommunikálsz írásban és szóban – képes vagy önállóan megfogalmazni egy komoly pályázati anyagot magyar és angol nyelven egyaránt

·         Jó problémamegoldó vagy, a stressz kezelésére képes vagy. Tudod, hogy a rendezvényeken rengeteg váratlan helyzet adódhat, megszoktad, hogy ezeket megoldod.

·         Haladó számítógépes ismeretekkel rendelkezel. A Powerpoint, Excel és az Outlook nem sűrű sötét erdő számodra, tudod, hogyan használd őket.

·         Előadókat ugyanúgy tudsz szerezni mint szellem alakú kekszeket, s pontosan tudod, hogy ezeket a szolgáltatásokat hol keresd.

·         Van csapatépítési ismereted, tudod, mi az az animátor, s nem az idegen szavak szótárát csapod fel, ha ez a szó szerepel a briefben

·         Kész vagy arra, hogy ne csak beérkező breifekre dolgozz, hanem proaktív ötletekkel sales tevékenységben is részt veszel

·         Elfogadod azt, hogy rendezvényeken kívül egyéb promóciós megvalósításban (pl. instore eladásösztönző akciók, online marketing) is szerepet vállalj – ezeket megtanítjuk neked

·         Minden rendezvény egyformán fontos a számodra. Elsősorban szakmai rendezvényeket szervezünk, ezért viszonylag kevésszer jelenünk meg fesztiválokon, de ott sem fogunk bulizni.

·         Előnyt jelent, ha rendelkezel jogosítvánnyal

·         A gondoskodó, humánus személyiség és a fejlődni, tanulni vágyó attitűd alapfeltétel!

Egyéb béren kívüli juttatások

·         Kellemes munkahelyi és családias légkör

·         Stabil ügyfélkör

·         Jó munkakörnyezet, összeszokott csapat

·         Számos munkán kívüli motiváló lehetőség

·         Laptop, telefon, megfelelő irodai felszerelések

·         Önálló, rugalmas munkavégzési lehetőség

·         Sokoldalú fejlődési lehetőség, egyéb területek elsajátítása

·         Képzések

Információk a kiválasztási folyamatról

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődésedet és megfelelsz az elvárásoknak, akkor önéletrajzodat Szemán Zoltán várja a stj1400459@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címen.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

·         Van benned elhivatottság és motiváció – tudod, hogy sok múlik rajtad, s ezért érdekelt vagy a minél jobb ötletek kidolgozásában,

·         Precíz és felelősségteljes vagy.  Nem fogunk óránként ellenőrizni, szóval a Te felellőséged az, hogy amit vállalsz, az elkészüljön. Pont határidőre, pont úgy, ahogy megbeszéltük.

·         Csapatkedvelő vagy – képes vagy befogadni mások véleményét is, s be tudod látni, ha valaki jobb ötlettel áll elő. A személyes érdekeidet alá tudod vetni az ügyfél elvárásainak és a csapat jó teljesítményének

·         Tudsz dönteni

·         Nyíltan kommunikálsz, az asszertív kommunikáció eszközével – véleményedet kifejted, ugyanúgy, ahogy nemtetszésedet is, ugyanakkor nem a győzelem, hanem a win-win szituáció számodra az elfogadható kimenetel

·         Mások munkáját ugyanúgy tiszteled, mint sajátodat. Ha leterhelt vagy segítséget kérsz, ha van szabad kapacitásod, besegítesz.

·         Be tudod áldozni néha az estéket és a hétvégét  -  mert a legtöbb rendezvényt bizony ekkor tartják. Olyan csapattársat keresünk, aki esetenként este, illetve hétvégén is dolgozni tud, ugyanakkor megnyugtatunk, ezeket az órákat szabadnapban visszakapod.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Pf. 1376
1464 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Zoltán Szemán
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.