logo_starjobs1.png

Részmunkaidős komissiózó

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
113, Biatorbágy
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nemzetközi diszkontáruház-lánccal rendelkező partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

  • Átlagosan bruttó 204 202 Ft bérezés+ cafeteria

Feladatok

  • Megadott kiszedési lista alapján megadott mennyiségű áru összekészítése;

  • Anyagmozgatás kézi erővel

  • A tárolt áruk szakszerű kezelése, mozgatása;

  • A kiszállításra kerülő tételek minőségi és mennyiségi ellenőrzése;

Egyéb béren kívüli juttatások

  • Targoncavezetői jogosítvány megszerzésének támogatása

  • Utazási támogatás

  • 1 műszakos munkarend, amely napi 6 óra (12:00-18:30)

  • hosszú távú munkalehetőség

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát vagy elérhetőségét az [email protected] e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével, vagy hívja a +3620/269-6319-es telefonszámot

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Alapfokú iskolai végzettség

  • Fizikai terhelhetőség

  • Pontos, precíz munkavégzés

Munkavégzés helyszíne: Biatorbágy

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.