logo_starjobs1.png

Raktáros munkatárs (targoncavezetői jogosítvánnyal)

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
113, Csepel, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

 RAKTÁROS MUNKATÁRSAKAT keresünk

A luxus csokoládék gyártásában világszerte ismert partnerünk megbízásából keresünk azonnali kezdéssel munkatársakat

Feladatok
  • beérkező áruk átvétele és ellenőrzése (lista alapján), valamint összekészítése
  • raktári rend fenntartásának biztosítása
  • a munkakörnyezet tisztán tartása
  • a kiadott feladatok elvégzése, az önálló munkavégzés mellett
  • anyagmozgatás (kézileg, hidraulikus emelővel, targoncával)

Egyéb béren kívüli juttatások

  • családias munkahelyi légkör

  • munkaidő: hétfőtől-péntekig (1 műszakban)

  • kedvezményes étkezés + cafeteria

  • karrier- és előre lépési lehetőség

  • határozott és határozatlan munkaviszony

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével az stj0389@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

  • targoncavezetői jogosítvány és tapasztalat
  • B és C kategóriás jogosítvány

  • tisztaság- és rendszerető

  • precizitás

  • műszaki beállítottság

Munkavégzés helye: Csepel

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.