logo_starjobs1.png

Cső hegesztő

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
113, Veresegyház, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyarország vezető multinacionális megbízó partnerünk részére keresünk

CSŐ HEGESZTŐ munkatársakat, hosszútávra

Az aktuális termelési programban meghatározott alkatrész javítási folyamatok hegesztő jogosultsági körébe tartozó feladatok elvégzése, a kapcsolódó technológiai és minőségbiztosítási utasítások maradéktalan betartásával.

Feladatok

  • Minimum alapfokú AWI hegesztői végzettség

  • Minőségirányítási eljárásoknak megfelelő dokumentációkezelés

  • Kiváló kézügyesség

  • Alap szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office használat)

  • Kétműszakos munkarend vállalása (Cső hegesztő)

  • Három műszakos munkarend vállalása (Honeycomb hegesztő)

Egyéb béren kívüli juttatások

  • Bérezés: versenyképes bér

  • 3 hónapos próbaidő letelte után cafetéria

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az [email protected] e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével vagy érdeklődjön a 06 70 334 1442 telefonszámon.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

Előny:

  • Hegesztés területén szerzett nemzetközi vagy európai hegesztői képesítés

  • Roncsolásmentes anyagvizsgálati eljárások (FPI, X-Ray) ismerete

  • Alap szintű angol nyelvtudás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.