logo_starjobs1.png

Composite operator

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
113, Veresegyház, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyarország vezető multinacionális megbízó partnerünk részére keresünk

COMPOSITE OPERATOR munkatársakat, hosszútávra

Repülőgép hajtóművek meghatározott munkafolyamatainak elvégzése, a kapcsolódó technológiai és minőségbiztosítási utasítások maradéktalan betartásával.

Feladatok

  • Repülőgép hajtómű zajcsökkentő panelek javítása

  • Légáramalást javító terelő lapátok javítása és felújítása

  • A hajtómű forgó lapátjainak javítása

Egyéb béren kívüli juttatások

  • versenyképes fizetés

  • próbaidő lejárta után cafetéria.

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az stj0321@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre vagy érdeklődjön 06 70 334 1442 telefonszámon a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Szakmunkás végzettség (fémipari vagy faipari)

  • Alap szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office használat)

  • Műszaki szemlélet

  • Háromműszakos munkarend vállalása

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: László Bartus
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.