logo_starjobs1.png

Konyhai munka Budapest

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
113, Budapest, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Konyhai kisegítő, tálaló és mosogató kollégákat keresünk hosszú távra

Közétkeztetésben piacvezető partnerünk telephelyeire keresünk sürgősen munkatársakat

Feladatok
  • hidegkonyhai előkészületek: pl. ételek csomagolása,
  • melegkonyhai előkészületek: pl. panírozás, szakácsok munkájának segítése,
  • mosogatás (fehér és fekete), konyha tisztán tartása,
  • takarítás,
  • munka jellege: könnyű fizikai munka, mely állóképességet, jó fizikumot, kézügyességet igényel.

Egyéb béren kívüli juttatások

  • Fix és versenyképes bejelentett fizetés

  • hosszú távú munkalehetőség

  • korrekt munkakörülmények

  • meleg étkezés

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát az stj0314@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre Konyhai kisegítő Budapest tárggyal.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

  • általános iskolai végzettség
  • kulturált, ápolt, tiszta megjelenés,
  • pontosság, alaposság,
  • állóképesség, kézügyesség.
  • Munkaidő: napi 8 óra, heti 5 munkanap
  • Munkavégzés: egy műszakban, folyamatos munkarendben

Műszakok:

  • Konyhai kisegítő-tálaló: 6-14 óráig
  • Fehér mosogató: 10-18, és 13-21 óráig
  • Fekete mosogató: 13-21 óráig

Fizetés: Bruttó 130-150.000 Ft

Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe