logo_starjobs1.png

Telefonos ügyintéző

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
120, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A PRÉMIUM Pénztárcsoport folyamatosan bővülő, dinamikusan fejlődő csapatába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Beérkező hívások fogadása, kimenő hívások kezdeményezése

  • Információnyújtás, adategyeztetés

  • Ügyfelek tájékoztatása a vállalat szolgáltatásairól, értékesítés

  • Reklamációkezelés

  • E-mailek megválaszolása

  • Ügyfelek kiszolgálása a személyes ügyfélszolgálati irodában

  • Egyéb, a fentiekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok

Egyéb béren kívüli juttatások

  • Hosszú távban gondolkodunk: határozatlan idejű jogviszony, bejelentett bér

  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk: alapfizetés, jutalék, cafeteria, bónusz

  • Rugalmas munkafeltételeink vannak: 8 órás munkaidő, változó munkabeosztás

Munkavégzés helye:
Budapest XIII. kerület

Információk a kiválasztási folyamatról

Frissített önéletrajzodat pozíció és fizetési igény megjelölésével az stj0308@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre várjuk!

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Legalább középfokú végzettség

  • Tapasztalat ügyfélszolgálatban/ügyfélkezelésben

  • Hatékony problémamegoldó képesség

  • Értékesítés-orientált attitűd

  • Felhasználói szintű MS Office (Excel, Word) ismeretek

Előnyt jelenthet:

  • Felsőfokú végzettség

  • Angol nyelvtudás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Edina Kakulya
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.