logo_starjobs1.png

Nemzetközi fuvarszervező

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
113, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyar tulajdonban lévő szállítmányozási partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Nemzetközi közúti fuvarszervező

Azt a rátermett, önállóan és csapatban is dolgozni szerető, dinamikus kollégát keressük partnerünknek, aki jó szervező készséggel rendelkezik és hosszútávú hivatásként tud tekinteni feladataira.

Feladatok

  • Árajánlatok, kalkulációk elkészítése

  • Saját fuvareszközök optimális kihasználásának biztosítása

  • Fuvarigényekre megoldások találása

  • Üres átállások csökkentése, járatok optimalizálása

  • Kapcsolattartás külföldi partnerekkel, ügyfelekkel, alvállalkozókkal

  • Együttműködés, és kapcsolattartás az egyéb területeken dolgozó kollégákkal

  • Esetenként személyes találkozók, tárgyalások lebonyolítása

Egyéb béren kívüli juttatások

Munkaidő:

  • napi 8 óra, hétfőtől péntekig

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XXI. kerület, Boráros térről tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével az stj0273@starjobs.hrszoftver.hu E-mail címre.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Logisztikai végzettség

  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret (egyéb nyelv ismerete előny)

  • 1-3 év szállítmányozási cégnél szerzett fuvarszervezői tapasztalat

  • Office program magabiztos ismerete

  • Kiemelkedő kommunikációs készség, magabiztos, dinamikus fellépés

  • Analizáló, kockázatelemző szemlélet

  • Gyors döntéshozó képesség

  • B kategóriás jogosítvány

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.