logo_starjobs1.png

Ügyfélszolgálati munkatárs német nyelvtudással

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
120, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Telekommunikációs partnercégünk részére keresünk
Ügyfélszolgálati munkatársat német nyelvtudással

Feladatok

  • Bejövő hívások fogadása, valamint emailek megválaszolása (műszaki támogató területen)

  • Kérdések, problémák, szervízelés támogatása és panaszkezelés német nyelven

Egyéb béren kívüli juttatások

Munkaidő:

  • teljes munkaidő: napi 8 óra H-P 8 és 20 óra között, havonta egy szombati munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIII. kerület

Munkakezdés:

  • kiválasztás után azonnal

Információk a kiválasztási folyamatról

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az stj0225@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre, a betölteni kívánt pozíció megjelölésével!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Erős német nyelv ismerete (tárgyalóképes szint vagy felsőfok)

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Türelmes, ügyfélorientált, udvarias, segítőkész, empatikus magatartás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Katalin Karácsonyi
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.