logo_starjobs1.png

Közbeszerzési referens

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
120, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Több évtizedes múltra visszatekintő, kiemelkedően magas szakmai színvonalat nyújtó ügyvédi iroda megbízásából keresünk hosszútávra,

munkatársat.

Feladatok
  • Közbeszerzési eljárások teljes körű ellenőrzése, felülvizsgálata.
  • Közbeszerzési dokumentumok ellenőrzése
  • Közbeszerzések minőségbiztosítása és ehhez kapcsolódó feladatok elvégzése

Egyéb béren kívüli juttatások

  • Felelősségteljes munkakör
  • Nagyfokú önállóság
  • Szakmai fejlődésre kiválóan alkalmas környezet

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és szeretné munkájával tovább öregbíteni egy a hazai piacon kiemelkedő szolgáltatást nyújtó ügyvédi iroda hírnevét, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt az stj0184@starjobs.hrszoftver.hu címre!

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Közbeszerzési eljárások ellenőrzésében szerzett legalább 1 éves gyakorlat;
  • Jogi, vagy közbeszerzési végzettség;
  • Pontos, precíz önálló munkavégzés;
  • Megbízhatóság;
  • Terhelhetőség

Előny:

  • Közbeszerzési szakjogász végzettség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, VI. kerület

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.