logo_starjobs1.png

Követelés behajtó munkatárs

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
120, Budapest XIII. kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nemzetközi autókölcsönző cég partnerünk részére keresünk

 Követelés behajtó munkatársat határozatlan időre a 13. kerületbe

Feladatok
  • a cég lejárt tartozásos partnereinek felkeresése telefonon
  • partnerek teljes körű tájékoztatása kintlévőséggel kapcsolatosan
  • felszólító levelek írása
  • ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • pénzügyi osztállyal való együttműködés, egyeztetések ellátása
  • Egyéb back office jellegű feladatok ellátása

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a stj1400507@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör-, és fizetési igény megjelölésével!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Középfokú végzettség

  • Erős alapfokú vagy Középfokú angol nyelvtudás (néhány partnert mind írásban, mind szóban angolul kell felkeresni)
  • kiváló kommunikációs készség, választékos beszéd
  • MS Office ismeretek
  • precizitás
  • monotonitástűrés
  • határozott hozzáállás
  • ügyfélszolgálati vagy call centeres tapasztalat előny

·         Munkaidő: hétfőtől-péntekig napi 8 óra

·         Munkavégzés helye: Bp., 13. kerület

·         Versenyképes bérezés

·         Munkakezdés kiválasztás után azonnal

·         Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Pf. 1376
1464 Budapest