logo_starjobs1.png

Call center vezető

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
120, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Pénzintézeti partnerünk megbízásából keresünk

Call center vezetőt

Feladatok

·         A társaság call centerének teljes körű menedzselése

·         Irányítása alá tartozó munkatársak koordinálása, támogatása, munkájukról rendszeres visszajelzések és értékelések készítése

·         Ügyfél elégedettség növelése

·         Hatékony közreműködés az értékesítési stratégia megvalósításában

·         Rendszeres kapcsolattartás a szervezet más területeivel

·         Rendszeres és eseti riportálás

Egyéb béren kívüli juttatások

·         Hosszú távú stabil munkalehetőség

·         Versenyképes juttatási csomag (alapbéren felül béren kívüli juttatások, bónuszrendszer)

·         Színvonalas munkahelyi környezet

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció és bérigény megjelölésével az [email protected] email címre!

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

·         Felsőfokú végzettség

·         Legalább 2 éves vezetői tapasztalat

·         Társalgási szintű angol nyelvtudás

·         Kiváló kommunikációs készségek, határozott személyiség

·         Fejlett konfliktuskezelő képesség

·         Rendszerben való gondolkodás

·         Értékesítés-orientált hozzáállás

·         MS Office programok ismerete

Munkaidő:

·         napi 8 óra

Munkavégzés helye:

·         Budapest

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Pf. 1376
1464 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.