Ügyfélszolgálati munkatárs

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Diákmunkával, nyugdíjasok foglalkoztatásával, felnőtt munkaerő kölcsönzéssel és közvetítéssel foglalkozó cégcsoportunk részére keresünk

Ügyfélszolgálati munkatársat

Elvárások:

Minimum középfokú végzettség

Adminisztratív/ügyfélszolgálati területen szerzett 1-2 éves tapasztalat

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Excel és Word)

Kiváló kommunikációs készség

Precizitás

Megbízhatóság

Terhelhetőség

Feladatok:

Regisztrációval, hosszabbításokkal, felmondásokkal kapcsolatos feladatok ellátása

Nyugdíjasok tájékoztatása az aktuális munkákról

Projektvezetőkkel és nyugdíjas munkavállalókkal történő kapcsolattartás

Ügyfélszolgálati teendők ellátása (adminisztráció, telefonok kezelése)

Esetleges reklamációk kezelése

Munkaidő:

Hétfőtől péntekig napi 8 óra

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a

stj1300475@starjobs.hrszoftver.hu címre!

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Noémi Ferenczi
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.