Légi és/vagy Tengeri Fuvarszervező

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

A piacon egyedülálló szolgáltatásokat biztosító szállítmányozási partnerünk megbízásából keresünk határozatlan időre új kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Légi és tenger szállítmányok szervezése, bonyolítása,

  • Árajánlatok elkészítése,

  • A fuvarokkal kapcsolatos adminisztráció,

  • Tenderek árkalkulációjának elvégzése,

  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, megbízókkal, nemzetközi partnerekkel,

  • Együttműködés, és kapcsolattartás a logisztikai területen dolgozó kollégákkal

  • Esetenként személyes találkozók, tárgyalások lebonyolítása

Elvárások:

  • Logisztikai vagy gazdasági végzettség

  • Szállítmányozási cégnél szerzett 2-3 éves légi és tengeri fuvarszervezési tapasztalat

  • Magabiztos tárgyalási szintű angol nyelvismeret

  • Egyéb nyelvismeret előny

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Kiváló szervező és problémamegoldó képesség

  • Logikus gondolkodás

  • Kiemelkedő kommunikációs készség, magabiztos, dinamikus fellépés

Munkaidő:

  • napi 8 óra, hétfőtől péntekig

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XXI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével az stj0391@starjobs.hrszoftver.hue-mail címre.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Noémi Ferenczi
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.