Ügyvezető/Kereskedelmi asszisztens

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budaörs
Munkaidő
teljes munkaidő

Ipari légkondicionáló berendezésekkel foglalkozó multinacionális megbízó partnerünk részére keresünk azonnali kezdéssel

Ügyvezető/Kereskedelmi asszisztens munkatársat

Feladatok:

  • Szerződések, bejövő számlák iktatása, sorszámozása

  • Megrendelések készítése, kezelése

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, logisztikával és a gyártással

  • Riportok készítése

  • Bejövő telefonok és e-mailek kezelése

  • Adatbázisok kezelése, feltöltése megadott adatok alapján

  • Utazásokhoz tartozó foglalások ügyintézése

  • Szerviznyilvántartás vezetése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség

  • Felsőfokú angol nyelvtudás

  • Minimum 2 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret

  • Jó kommunikációs készség

  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Munkaidő:

  • Heti 40 óra

Egyéb:

  • Cafeteria

  • Útiköltség-támogatás

  • Azonnali kezdés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi címre: stj1300480@starjobs.hrszoftver.hu

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Noémi Ferenczi
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.