Szerszám karbantartó

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Gödöllő
Munkaidő
teljes munkaidő

Francia tulajdonú cégcsoport magyarországi leányvállalatához keresünk

munkatársat határozatlan időre

Feladatok:

  • Gyártásból visszakerült szerszámok karbantartása, tisztítása, javítása, fejlesztése

Elvárások:

  • Gépésztechnikusi, szerszámkészítői vagy műszaki végzettség

  • Lemezalakító, mélyhúzó szerszám karbantartásában szerzett tapasztalat

  • Síkköszörű gép biztos kezelése

  • Forgácsoló gépek kezelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Cafeteria

  • Útiköltség-támogatás

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Gödöllő

  • 3 műszakos munkavégzés

  • Azonnali kezdés

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi címre: stj1300474@starjobs.hrszoftver.hu

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Noémi Ferenczi
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.