Nemzetközi fuvarszervező

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Business Superbrands díjas és a kínai Selyemút fejlesztésében, újraélesztésében résztvevő magyar tulajdonban lévő szállítmányozási partnerünknek keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Árajánlatok, kalkulációk elkészítése

  • Saját fuvareszközök optimális kihasználásának biztosítása

  • Fuvarigényekre megoldások találása

  • Üres átállások csökkentése, járatok optimalizálása

  • Kapcsolattartás külföldi partnerekkel, ügyfelekkel, alvállalkozókkal

  • Együttműködés, és kapcsolattartás az egyéb területeken dolgozó kollégákkal

  • Esetenként személyes találkozók, tárgyalások lebonyolítása

A jelentkezőkkel szembeni elvárások:

  • Logisztikai végzettség

  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret (egyéb nyelv ismerete előny)

  • 2-3 év szállítmányozási cégnél szerzett fuvarszervezői tapasztalat

  • Office program magabiztos ismerete

  • Kiemelkedő kommunikációs készség, magabiztos, dinamikus fellépés

  • Analizáló, kockázatelemző szemlélet

  • Gyors döntéshozó képesség

  • B kategóriás jogosítvány

Munkaidő:

  • napi 8 óra, hétfőtől péntekig

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XXI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével azstj0273@starjobs.hrszoftver.huE-mail címre.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Noémi Ferenczi
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.