Gyártási és vevői minőségügyi mérnök

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Francia tulajdonú cégcsoport magyarországi leányvállalatához keresünk

munkatársat

Feladatok:

  • Vevői követelményeknek megfelelően részt vesz a gyártási és ellenőrzési folyamatok kialakításában

  • Minőségbiztosítási támogatás a gyártásnak és együttműködés a társosztályokkal (gyártás, logisztika, technológia)

  • A belső minőségügyi problémák megoldásában való aktív részvétel (együttműködve a mérnökséggel, termeléssel)

  • Külső és belső minőségügyi kiértékelések, riportok készítése, szükség szerint akciótervek létrehozása és figyelemmel kísérése

  • Vevői és végfelhasználói reklamációk nyomon követése, kezelése, problémamegoldó folyamatok és csoportok irányítása

  • Vevői auditok felkészülésében való részvétel, auditok koordinálása és lebonyolítása

  • Szükség esetén a vállalat képviselete a vevőnél

  • Beszállítókkal történő kapcsolattartás, auditok végrehajtása

  • Minőségbiztosítási dokumentációk és utasítások készítése,

  • Karbantartja és elkészíti a minőségbiztosítási és PPAP dossziékat

  • Gondoskodik az ellenőrző eszközök ellenőrzéséről és hitelesítéséről.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • 2-3 év autóipari termelésben szerzett tapasztalat

  • Minőségügyi mutatók ismerete

  • Önálló munkavégzés

  • Jó szervező és kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő, biztos hátteret adó vállalat

  • 3 hónapos próbaidő után cafetéria

  • Bejárás támogatása

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Gödöllő

  • Munkaidő: napi 8 óra

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével a stj0445@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Noémi Ferenczi
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.