Területi értékesítő

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Bács-Kiskun megye, Békés megye, Csongrád megye, Hajdú-Bihar megye, Nógrád megye, Pest megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Partnerünk elsősorban a lakosság és az országban működő mikrovállalkozások számára nyújt innovatív, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat és értéknövelt szolgáltatásokat.

Feladatok:

  • Előszerződések alapjánpénzforgalmi termékek regionális terjesztése;

  • Termináltelepítés a leszerződött boltokban (terminál kihelyezés, üzembe állítás, terminálkezelők oktatása);

  • Értékesítési célok megvalósítása, a haladás rendszeres visszajelzése az értékesítési vezető (régióvezető, területi vezető) felé;

  • Bolt látogatási ütemterv készítése, adatok rögzítése a rendszerekben;

  • Értékesítéssel kapcsolatos üzleti észrevételek továbbítása, javaslattétel a folyamatok optimalizálásra.

Elvárások:

  • Legalább középfokú, szakirányú végzettséggel rendelkezik (gazdasági, kereskedelmi);

  • Minimum 2-3 év területiképviselői, értékesítőitapasztalattalrendelkezik;

  • B kategóriás jogosítvánnyal és aktív autóvezetői gyakorlattal rendelkezik;

  • Nem okoznak gondot neki a pozícióval járó utazások;

  • Üzleti szemlélettel rendelkezik;

  • Erkölcsi bizonyítvánnyal rendelkezik;

  • Ügyfél- és teljesítményorientált;

  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készsége van (magas szintű kifogás-, panaszkezelés, haszonérvelés);

  • Jó együttműködési-,kapcsolatteremtési készséggelrendelkezik;

  • Jó szervezési készség, az elvárt célokhoz igazodó, eredményes időgazdálkodás jellemzi;

  • Nagyfokú rugalmasság, stressz-tűrés és tolerancia jellemzi;

  • Támogató, empatikus személyiség;

  • Felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezik (elsősorban Word és Excel tudás).

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fix alapbér + jutalék;

  • Munkavégzéshez céges gépkocsit,tablet-et és telefont biztosítunk;

  • Rugalmas munkaidő;

  • Stabil hátterű, innovatív, magyar vállalati környezet;

  • Hosszú távú, biztos munkavégzés;

  • Dinamikus csapatmunka és kimagasló egyéni fejlődési lehetőség;

  • Professzionális IT és munkakörnyezet.

Kezdés a kiválasztás után azonnal.

Munkavégzés helye:

    • Bács-Kiskun,

    • Békés,

    • Csongrád,

    • Hajdú-Bihar,

    • Szabolcs-Szatmár-Bereg,

    • Nógrád,

    • Pestmegye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését a pozíció és fizetési igény megjelölésével astj0447@starjobs.hrszoftver.hue-mail címre.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Vivien Benkő
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.