Díjkönyvelő junior munkatárs

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.01.02.

Junior díjkönyvelő munkatársat keresünk a PRÉMIUM Egészségpénztár és Önkéntes Nyugdíjpénztár részére azonnali kezdéssel

Feladatok:
• pénztárhoz érkezett befizetések és kifizetések kezelése
(befizetések, kifizetések azonosítása, befizetések könyvelése, jóváírása egyéni számlára, függő tételek tisztázása, visszautalások kezelése)
• munkáltatói szerződések kezelése
• munkáltatói folyószámlák, egyéni számlák ellenőrzése, egyeztetése
• csoportos beszedési megbízások kezelése
• partnerekkel való kapcsolattartás telefonon és írásban
• együttműködés a társterületekkel

Elvárások:
• adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalat, könyvelői alapismeretek
• középfokú végzettség
• felhasználói szintű MS Office (Excel, Word) ismeretek.
• gyors és megbízható tudás megszerzésére való törekvés
• napi munkát befolyásoló szabályok pontos és alapos ismerete, betartása, változások követése
• pontos, hatékony, igényes munkavégzés
• folyamatos igény a fejlődésre
• csapatszellem, konstruktivitás
• jó kommunikációs készség
• felhasználói szintű MS Office (Excel, Word) ismeretek

Munkába állás feltétele:
• erkölcsi bizonyítvány kiváltása

Munkaidő:
• napi 8 óra

Amit kínálunk:
• határozatlan idejű szerződés
• béren kívüli juttatások;
• bónuszrendszer;
• folyamatosan fejlődő, innovatív, stabil cég;
• támogató vezetői és munkatársi szemlélet;
• nyílt és őszinte kommunikáció, megbecsülés

Munkavégzés helye:
• Budapest XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt az stj1000472@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

Egészségpénztár, Önkéntes Nyugdíjpénztár

Adminisztrációs és közgazdasági ismeretek

Egyszerű könyvelés - alapok

Számítógép-felhasználói ismeretek

Microsoft Excel - haladó
Microsoft Word - haladó
Microsoft Outlook - haladó

Elvárt szakmai tapasztalat

1

Szakmai tapasztalat években

1

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kakulya Edina
E-mail: Küldje el önéletrajzát