Karbantartási mérnök

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Pest megye, Veresegyház
Munkaidő
teljes munkaidő

Magyarország vezető multinacionális megbízó partnerünk részére keresünk

Karbantartási mérnök munkatársakat

A karbantartási mérnök munkakört azért hozzuk létre, hogy koordinálni tudjuk a termelőgépeket és az épületeteket érintő karbantartással kapcsolatos feladatokat és az ehhez tartozó egyéb tevekénységeket.

Feladatok

  • A külső beszállítók a telephelyen végzett munkájának napi ellenőrzése/koordinációja (ez lehet karbantartási, beruházási, vagy átrendezési tevékenység egyaránt)

  • Részvétel a termelő gépeket és épületet érintő beruházási és átrendezési projektek tervezési fázisában

  • A termelő gépeket és épületet érintő beruházási és átrendezési projektek végrehajtási szakaszának irányítása

  • A karbantartó csapatok napi/heti tevékenységének támogatása

  • A telephelyen meglévő Mester alaprajz karbantartása változások esetén aktualizálása

  • A géplista adatbázisának karbantartása, változások esetén aktualizálása

  • A telephely közmű hálózatának rajzainak karbantartása (elektromosság, hűtés-fűtés, víz -szennyvíz, nagynyomású levegő, ipari gázok), változások esetén aktualizálása

  • Megelőző karbantartási tervek készítése az újonnan üzembe helyezett berendezésekre

  • A meglévő gépek karbantartási terveinek folyamatos fejlesztése

  • Aktív részvétel a fenti munkafolyamatokban

  • A minőségügyi követelmények betartása.

További juttatások

  • Versenyképes fizetés.

  • Cafetéria.

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Legalább BSc szintű mérnöki diploma

  • Magas szintű kommunikációs képességek szóban és írásban magyar és angol nyelven

  • Precíz és a részletekre figyelő analitikai képesség

  • Jó szervező és tervező képesség

  • Jó kapcsolatteremtő képesség

  • Műszaki területen szerzett szakmai tapasztalat

  • Proaktív hozzáállás

  • Jó együttműködés a csapat tagjaival, ugyanakkor képes önálló munkavégzésre

  • Keresi folyamatosan a kihívásokat és nyitott az új ismeretek megszerzésére

  • Kreatív gondolkodás, önálló problémamegoldó képesség

  • Dinamikus személyiség

  • Kiváló szervezőkészség

  • A feladatok aktív nyomon követésének, átlátásának és dokumentálásának képessége

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.