Back Office munkatárs

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Nemzetközi autókölcsönző cég partnerünk részére keresünk

Back Office munkatársat Liszt Ferenc repülőtérre

Feladatok

  • szerződések lezárása

  • kárjelentések készítése

  • számlák nyomtatása

  • megfelelő összegek levonása hitelkártyákról

  • kimutatások, táblázatok ellenőrzése záráskor

Készségek és személyes tulajdonságok

  • min. középfokú végzettség

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • alapfokú angol nyelvtudás

  • szakmai tapasztalat ügyfélszolgálati vagy irodai munkavégzésben előny

  • pontos, precíz munkavégzés,

  • terhelhető

  • önálló munkavégzésre képes egyén

  • Munkaidő: hétfőtől péntekig, napi 8 órás nappali munkarendben, 9-17:30-ig.

  • Munkavégzés helye: Liszt Ferenc repülőtér

  • Munkakezdés kiválasztás után azonnal

  • Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.