Gyorséttermi munkatárs

SSP Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

AZ SSP Hungary Kft. által üzemeltetett
Burger King csapatunkba keresünk

GYORSÉTTERMI MUNKATÁRSAT
a repülőtérre.

Ha szereted a repülőtér világát, és a pörgős és fiatalos csapatmunkát, gyere hozzánk gyorséttermi kisegítőnek. Akár pályakezdő vagy, akár nagy tapasztalatod van a gyorséttermek világában lehetőséget biztosítunk a munkakezdésre és fejlődésre. Rugalmas munkabeosztásunk lehetővé teszi, hogy akár diákként is nálunk dolgozz.

Feladataid lesznek:
- Kiszolgálni és tájékoztatni a vásárlókat a napi akciókról, menükről
- Kiegészítő termékeket ajánlani (“up-selling”) a vásárlóknak
- Pénzt és pénztárgépet kezelni
- Tisztán tartani a pultot és mukaterületed
- Hatékonyan együttműködni a háttér-konyhai csapattal
- Beosztás szerint, a konyhát segíteni a munkálatokban

Egyéb béren kívüli juttatások

- Egyedi, a Liszt Ferenc Reptéren belüli munkakörnyezet, jó csapat
- Stabil bejelentett munkahely, műszakpotlékokkal
- Személyzeti étkezés
- Alapbéren felüli juttatások (Erzsébet utalvány, utazási támogatás)

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkavégzés helye:
Budapest, Liszt Ferenc Repülőtér (megközelítés a Kőbány Kispestről induló 200E-s reptéri busszal)

Ha úgy érzed, hogy szeretnél egy fiatal és lendületes csapat tagja lenni, akkor várjuk önéletrajzodat a pozíció megjelölésével az application@ssp.hu címre vagy a 06 1 296 3507-es telefonszámon.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

- Jó teherbírás, pörgős, csapatban dolgozni szerető személyiség
- Korai műszakkezdés vállalása
- A csapatnak kedvező munkamorál
- Alapfokú angolnyelv

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe