Ipari villanyszerelő

SR StaffRent UG

A munkavégzés helye
Deggendorf, Németország
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ügyfelünk Passsau melletti telephelyére keresünk villamos végzettséggel és német nyelvtudással rendelkező VILLANYSZERELŐ, KAPCSOLÓSZEKRÉNY SZERELŐ munkatársakat. 2-3 fős csoportok jelentkezését is szívesen várjuk! Munkábalépés azonnal vagy megegyezés szerint lehetséges.

Feladatok:
Kapcsolószekrények összeszerelése kapcsolási rajzok alapján
Kábelcsatornák rögzítése
Kábelek és vezetékek behúzása
Biztosítékok, relék és vezérlők bekötése
Kapcsolószekrények telepítése és beüzemelése

Bérinformációk

3600 €

Egyéb béren kívüli juttatások

Németországban bejelentett, egész éves munkaviszony
Nemzetközi projektekben való részvétel továbblépési lehetőséggel
Korszerű munkahelyi környezet, modern infrastruktúrával
Egyágyas szobák főzési lehetőséggel és internet hozzáféréssel
Bérezés nettó 2500 – 2600 Euró/hó + túlóra

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes szakmai önéletrajz
Szakmai bizonyítvány másolata

Jelentkezési dokumentumait az "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva küldheti el részünkre

Telefonos elérhetőségeink:
Munkanapokon 09:00 és 18:00 óra között szívesen állunk rendelkezésére a következő telefonszámok egyikén: +49 8331 7569616 vagy +36 30 2379385.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Képzési szak

Ipari automatizálás és robottechnika

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Alapszint (A2)

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

Legalább erős alapszintű német nyelvtudás (A2)
Villamos végzettség
Kapcsolási rajzok alapos ismerete
Önálló és precíz munkavégzés
B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű a munkába járáshoz

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az SR StaffRent egy német személyzeti szolgáltató, amely gépgyártással, ipari automatizálással, kapcsolószekrény-gyártással és épületvillamossági munkákkal foglalkozik. Az általunk kínált állások Passau, Deggendorf, Rosenheim, Memmingen, Kempten és Villingen-Schwenningen környékén találhatóak, amelyekre folyamatosan várjuk a tapasztalt és pályakézdő szakemberek jelentkezését!

A cég címe

Buxacher Straße 5
87700 Memmingen
ID: 3595491   Megjelentetés dátuma: 2019.02.07.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   3600 €