Ipari villanyszerelő

SR StaffRent UG

A munkavégzés helye
Deggendorf, Németország
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
3600

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ügyfelünk Passsau melletti telephelyére keresünk villamos végzettséggel és német nyelvtudással rendelkező VILLANYSZERELŐ, KAPCSOLÓSZEKRÉNY SZERELŐ munkatársakat. 2-3 fős csoportok jelentkezését is szívesen várjuk! Munkábalépés azonnal vagy megegyezés szerint lehetséges.

Feladatok:
Kapcsolószekrények összeszerelése kapcsolási rajzok alapján
Kábelcsatornák rögzítése
Kábelek és vezetékek behúzása
Biztosítékok, relék és vezérlők bekötése
Kapcsolószekrények telepítése és beüzemelése

Egyéb béren kívüli juttatások

Németországban bejelentett, egész éves munkaviszony
Nemzetközi projektekben való részvétel továbblépési lehetőséggel
Korszerű munkahelyi környezet, modern infrastruktúrával
Egyágyas szobák főzési lehetőséggel és internet hozzáféréssel
Bérezés nettó 2500 – 2600 Euró/hó + túlóra

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes szakmai önéletrajz
Szakmai bizonyítvány másolata

Jelentkezési dokumentumait a következő e-mail címre várjuk: [email protected]

Telefonos elérhetőségeink:
Munkanapokon 09:00 és 18:00 óra között szívesen állunk rendelkezésére a következő telefonszámok egyikén: +49 8331 7569616 vagy +36 30 2379385.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Képzési szak

Ipari automatizálás és robottechnika

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Alapszint (A2)

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

Legalább erős alapszintű német nyelvtudás (A2)
Villamos végzettség
Kapcsolási rajzok alapos ismerete
Önálló és precíz munkavégzés
B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű a munkába járáshoz

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az SR StaffRent egy német személyzeti szolgáltató, amely ipari automatizálással, kapcsolószekrény-gyártással és épületvillamossági munkákkal foglalkozik. Az általunk kínált állások Passau, Deggendorf, Rosenheim, Augsburg, Memmingen és Kempten környékén találhatóak, amelyekre folyamatosan várjuk a tapasztalt és pályakézdő villamos szakemberek jelentkezését!

A cég címe

Buxacher Straße 5
87700 Memmingen

Kapcsolat

ID: 3595491   Megjelentetés dátuma: 2019.02.07.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   3600