Üzemi villanyszerelő - Passau, Németország

SR StaffRent UG

A munkavégzés helye
Passau, Németország
Munkaidő
teljes munkaidő
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
3200

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Üzemi villanyszerelő munkatársakat keresünk azonnali kezdéssel Németországba, Passau környékére, gyártógépek és kapcsolószekrények beüzemelésre. Németországban bejelentett, egész éves munkalehetőség!

Feladatok:
- Gyártógépek és kapcsolószekrények bekötése kapcsolási rajzok alapján
- Kábelcsatornák rögzítése
- Kábelek és vezetékek behúzása
- Gyártógépek és vezérlőszekrények karbantartása, javítása

Egyéb béren kívüli juttatások

- Német nyelvű szakmai önéletrajzok elkészítése
- Németországban bejelentett, egész éves munkaviszony
- Egyágyas szobák főzési lehetőséggel és internet hozzáféréssel
- Bérezés bruttó 13-14 Euró/óra + pótlékok
- Napidíj + utazási támogatás
- Jó munkavégzés esetén határozatlan munkaszerződés a német gyártó céggel

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
- Aktuális, fényképes önéletrajz
- Szakmai bizonyítvány másolata
- Ajánlólevél másolata (ha van)

Jelentkezési dokumentumait a következő e-mail címre várjuk: [email protected]

Elérhetőségünk:
Munkanapokon 09:00 és 18:00 óra között készséggel állunk rendelkezésére a következő telefonszámokon: +49 8331 7569616 vagy +36 30 2379385.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Alapszint (A2)

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

- Legalább erős alapszintű német nyelvtudás (A2)
- Villamos végzettség
- Több éves szakirányú tapasztalat
- Kapcsolási rajzok alapos ismerete
- Önálló és precíz munkavégzés
- B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű a munkába járáshoz

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Die SR StaffRent UG ist ein deutscher Personaldienstleister mit Sitz in Memmingen und bietet Stellensuchenden aus der EU langfristige und attraktive Anstellungsmöglichkeiten in Deutschland und der Schweiz.

A cég címe

Buxacher Straße 5
87700 Memmingen
ID: 3481127   Megjelentetés dátuma: 2018.08.29.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   3200