Ügyfélszolgálati szakember

Šperky, s.r.o

A munkavégzés helye
Távmunka
Munkaidő
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
600 - 700 EUR/hónap

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Érdekes munkát keres egy nemzetközi cégnél?
Ambiciózus és szeretne egy érdekes projekt részese lenni? Ha a válasz a fenti kérdésekre IGEN, akkor Önt keresünk !!!
Online shop (https://ekszer-eshop.hu/) vagyunk, amely Európa több mint 10 országában működik, és új kollégát keresünk Ügyfélszolgálati szakember (otthoni) posztra.
Az Ön feladatai ebben a szerepben a következők lennének:
- ügyfélszolgálat: ügyfelek segítése online megrendeléseikben; telefonos, élő chat és e-mail kommunikáció, segítség a követelések megoldásában stb.
- fordítások: termékleírások angolról / szlovákról magyarra, dokumentumok, szerződések stb.
- kommunikáció futárokkal, bankokkal vagy más intézményekkel, a felügyelő igénye szerint
Annak érdekében, hogy tagja lehessen csapatunknak:
- Önálló vállalkozónak kell lennie, saját számítógéppel és internet-hozzáféréssel kell rendelkeznie.
- Beszéljen magyarul, mint anyanyelvén (tökéletes szinten írva és beszélve).
- Emellett emelt szinten beszél angolul vagy szlovákul - napi kommunikáció a szlovákiai központi iroda munkatársaival.
- képesnek kell lennie a Word, az Excel, az Internet, a Facebook, az Instagram használatára
- Teljes munkaidőben állnak rendelkezésre, munkaidő: hétfőtől péntekig: 8: 00-16: 30 (CET).
Ha a fentiek olyan kihívásnak tűnnek, amelyet el akar fogadni, kérjük, küldje el önéletrajzát angolul (vagy szlovákul) a következő címre: info @mukormok-eshop.hu "HOME OFFICE HUNGARY" tárgy. Ne habozzon feltenni kérdéseket.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Haladó (C1) vagy Szlovák nyelv - Haladó (C1)

Egyéb ismeretek

Microsoft Word - haladó
Microsoft Excel - haladó

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az SPERKY s.r.o. (Ékszer Kft.), amely 2010-ben alakult, a legjobb minőségű ékszerek interneten keresztül történő értékesítésére irányul Szlovákiában, Csehországban, Magyarországon valamint az EU más államaiban. Minőségi ékszerek széles választékát kínáljuk kedvező áron, hogy ki tudjuk elégíteni minden kedves érdeklődő igényét. Az termékek jelentős része raktárunkon van, hogy minnél gyorsabban megtörténhessen a kézbesítés. Reméljük, hogy meg lesz elégedve a termékeinkkel és szívesen fogja látogatni oldalunkat.

A cég címe

Starozagorská 6
040 23 Košice
Szlovákia
ID: 3978157  Megjelentetés dátuma: 2020.09.29.  A munkabér alsó határa (bruttó): 600 EUR/hónap