Eladó/Pénztáros

SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Budapest II. kerülete
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Számos új fejlesztésen dolgozunk, ezért keresünk SPAR üzleteinkbe kollégákat, az alábbi pozíciókba:

Eladó, pénztáros

Az alábbi feladatok várnak Rád:
◾A pult folyamatos ellenőrzése, áruval való feltöltése
◾Pénztárosi és pénztárhoz kapcsolódó feladatok elvégzése
◾Feltüntetett árak határidőre történő aktualizálása, a szavatossági idők figyelése
◾Reklámanyagok szakszerű kezelése, kihelyezése, tárolása
◾Állandó udvarias kapcsolattartás a vásárlókkal

Légy családias közösségünk tagja, ha:
◾Előny, de nem feltétel, ha a kereskedelem területén tapasztalatot szereztél
◾Lelkes, pozitív, fejlődni vágyó személyiség vagy
◾Megbízhatóan és lendületesen végzed a rád bízott feladatokat
◾Szívesen és jól kommunikálsz

Munkatársaink visszajelzései alapján:
◾Azonnali, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk egy stabil hátterű, valódi értékeket teremtő családi vállalkozásban
◾Átfogó betanulási programmal várjuk az új belépőket
◾Folyamatos szakmai fejlődéssel, előrelépési lehetőséggel családias, támogató munkahelyi légkörben dolgozunk
◾Az alapjövedelmen kívül számos béren kívüli juttatást adunk

A munkavégzés helye: Budapest, 2. kerület

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. 28 éve van jelen a magyar élelmiszer- kereskedelmi piacon, és ez alatt az idő alatt Magyarország egyik meghatározó, országos élelmiszer és napi cikk kereskedelmi láncává vált. Az ország egyik vezető kiskereskedelmi láncaként a SPAR sikerének egyik kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt lelkiismeretes munkájuk elismeréseként.

A cég címe

SPAR út 0326/1.hrsz
2060 Bicske

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Jankó Norbert
Tel.: +36207451331
E-mail: Küldje el önéletrajzát