Számítógépes adatrögzítő

Somy Kft.

A munkavégzés helye
Fehérvári út 75, Győr
Munkaidő
teljes munkaidő
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
190000-200000 Ft

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Somy Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. adatrögzítő munkakörbe munkatársat keres.

Főbb feladatok:
- Számítógépes adatrögzítés;
- Szoftver segítségével szabástérkép készítése;
- Egyéb, ehhez kapcsolódó adminisztrációk;

Elvárások:
- Munkájára igényes, becsületes munkaerőt keresünk;
- Középfokú végzettség;
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret;
- Középfokú német nyelv ismeret;
- Rendezett, és tiszta munkakörnyezetet tart fenn;
- Csapatmunka;

Előnyök:
- Győri, vagy Győr környéki lakhely;

Amit nyújtani tudunk:
- Kulturált munkakörülmények;
- Munkavégzés helye a cég telephelye;
- Nagy múltú tőkeerős vállalkozás biztos háttere;
- Fiatalos, dinamikus csapat;

Fényképes Önéletrajzokat emailben kérjük megküldeni.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Alapszint (A2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Somy Kft immáron 25 éve dolgozik a faiparban. Fő profilja a falaplemez kis-és nagykereskedelem. Szolgáltatásként működik bútorlapszabászat, és élzárás. Célunk a bútoripar számára a stabil alapanyag ellátás és az asztalosok, barkácsolók részére méretre vágott bútorlapok kiszolgálása.

A cég címe

Somy Kft.
Fehérvári út 75
9025 Győr

Kapcsolat

ID: 3361770   Megjelentetés dátuma: 2018.04.14.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   190000-200000 Ft