Krajčírka - garderobierka

Slovenský ľudový umelecký kolektív

Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
01.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
odmeňovanie v zmysle zákona 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- šitie civilných kostýmov a krojov
- príprava kostýmov a krojov pred vystúpením súboru v mieste určenom organizáciou
- cestovanie so súborom na predstavenia po Slovensku i v zahraničí
- asistencia účinkujúcim umelcom pri predstavení

Stabilné pracovné miesto s dlhodobou perspektívou
Atraktívne prostredie s mladým priateľským kolektívom
Pracovný čas 7,5 hodiny denne
O týždeň viac dovolenky ako ustanovuje Zákonník práce
Príspevok zamestnávateľa do "III. piliera"

Prihlášku spolu so štruktúrovaným životopisom zasielajte elektronicky na adriana.hanusova@sluk.sk.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v SĽUK-u. Kontaktovať budeme iba tých, ktorí spĺňajú stanovené kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

5

- prax
- trpezlivosť
- tvorivosť (kreativita)
- precíznosť (presnosť)
- zodpovedný prístup k práci
- práca v kolektíve a komunikatívnosť
- ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Balkánska 31
853 08 Bratislava - Rusovce

Kontakt

Kontaktná osoba: Adriana Hanusova
Tel.: +421 2 20 478 257
E-mail: poslať životopis
ID: 3396281   Megjelentetés dátuma: 2018.06.08.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   odmeňovanie v zmysle zákona 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme