Értékesítő

Sleep Care Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Budapesti matracszaküzleteinkbe keresünk értékesítésben, raktározásban és szállításszervezésben jártas, megbízható, fejlődésre nyitott, agilis, önálló munkavégzésre képes kollégákat.

Feladatok:
- Hozzáértő tanácsadás a vásárlók részére
- Szakszerű, minőségi kiszolgálás
- Telefonos kapcsolattartás a szállítókkal és a vásárlókkal
- Megrendelések és szállítások előkészítése, lebonyolítása
- Raktárkészlet figyelemmel kisérése,
- Pénztárgép kezelése

Elvárások:
- Értékesítésben szerzett tapasztalat, előny, de nem feltétel. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
- Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
- Kiváló együttműködési és kapcsolatteremtő képesség
- Megbízhatóság és fejlődési vágy
- MS Office program ismerete

Amit kínálunk:
- Kiemelt jövedelem,
- Hosszú távú munkalehetőség
- Dinamikus csapat, jó hangulat

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, akkor FÉNYKÉPES önéletrajzát office@matracker.hu e-mail címünkre várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Matracok értékesítésével foglalkozunk.

A cég címe

Sleep Care Kft
Pannónia u. 24
1136 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Sződi Fruzsina
Tel.: +36203827352
E-mail: Küldje el önéletrajzát