Beszerzési-logisztikai asszisztens

Silwell Kft.

A munkavégzés helye
, Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nemzetközi cégcsoport tagjaként igényes élelmiszercsomagolási megoldásokat kínálunk nagy- és kiskereskedelmi partnereink részére .
Bővülő csapatunkba keresünk, budapesti IX. kerületben lévő irodánkba,

beszerzési-logisztikai asszisztenst

Feladatok:

• Külföldi és hazai beszállítóinkkal magyar és angol nyelvű üzleti kapcsolattartás, levelezés,
• Árajánlatkérések,
• Évszak változásokat megelőző készlettervezés ,
• Árurendelések komplex összeállítása, beszállítások ütemezése,
• Értékesítési osztály igényeinek nyomonkövetése,
• Megrendelt áruk hazai és külföldi fuvarszervezése, CMR
• Cikklista karbantartás
• Évszakoknak megfelelő készlettervezés.

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit mi kínálunk:
• Biztos anyagi hátterű cégben hosszú távú munkalehetőség
• Képzések, szakmai fejlődési lehetőség
• Versenyképes bérezés
• Cafeteria rendszer
• Barátságos légkör

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkaidő: heti 40 óra hétfőtől péntekig

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét bérigénye feltüntetésével a hr@silwell.hu e-mail címre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

Követelmények:
• Középfokú végzettség vagy szakirányú tanulmányok, legalább 4 éves szakmai tapasztalat.
• Legalább középfokú, kommunikáció képes angol nyelvtudás, szakmai gyakorlattal
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel és MS Office)
• ERP programok gyakorlati használati ismerete
• Precizitás, megbízhatóság és terhelhetőség
• leinformálható referencia

Előny:
• Szakmai tapasztalat,
• SAP B.ONE ismerete
• Szakmaival bővített angol nyelvtudás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Társaságunk, a magyar tulajdonú Silwell Kft. 20 éves szakmai tapasztalatával igényes élelmiszercsomagolási megoldásokat kínál ügyfelei számára.

Cégünkről a www.silwell.hu website-on tájékozódhat.

A cég címe

Gyáli út. 37/a.
1097 Budapest

Kapcsolat