MIG hegesztő – Finnország, Laitila

Silverhand Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Laitila, Finland
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Normal
0

21

false
false
false

HU
X-NONE
X-NONE

Munkavégzés helye:
Finnország, Laitila

Munkakezdés: azonnal

SILVERHAND Hungary cégünk
egy kiemelt finn partnerhez keres a következő pozícióba munkaerőt angol
nyelvtudással:

MIG hegesztő (131)

Az Ön
feladata:

Fekete acél (1 – 25 mm),
rozsdamentes acél (0,5 – 15 mm), illetve egyszerű acél alkatrészek, lemezek
összehegesztése műszaki rajz alapján (blueprint)

Hiba esetén javítási feladatok

Felület előkészítése hegesztéshez

Termék minőségének ellenőrzése

Amit Öntől
várunk:

Kommunikációképes angol nyelvtudás (vagy
román)

Hegesztőként szerzett, legalább 2 – 3 éves
munkatapasztalat

Előny: TIG hegesztési ismeretek (141)

Szakmai végzettség

Munkaidő: heti 40 óra

Előny: saját személygépkocsi

Amit nyújtunk:

Finn munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

Hosszú távú munkalehetőség

Fizetés: br. 12,76 € / óra

Finn partner által intézett szállás (egyágyas
szoba internettel, konyhával, mosási lehetőséggel, melynek díja a munkavállaló
béréből kerül levonásra, ennek díja havi 200 – 300 euró / hó)

Munkadíj, közvetítői díj nélküli
szolgáltatásnyújtás

Angol nyelvű pályázati profil elkészítése
(amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az
említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes angol nyelvű szakmai önéletrajzával
honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU
címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A SILVERHAND Hungary a lengyel SILVERHAND cégcsoport tagja. Célunk, hogy a szakképzett munkaerő számára korrekt, tisztességes és megfelelő életszínvonalat biztosító külföldi munkákat kínáljunk. Ennek megfelelően nem csak a megfelelő pozíció megtalálásában segítünk a munkavállalóknak, de pályázati anyaguk összeállításától kezdve egészen a kiutazáson át a kint tartózkodásig tartjuk velük a kapcsolatot és segítjük őket.

Számos európai országban rendelkezünk partnerekkel (Belgium, Hollandia, Izland, Egyesült Királyság) , partnereink többsége azonban a magyar munkavállalók igényeihez igazodva Németországban és Ausztriában található.

Anyacégünk, a SILVERHAND Lengyelországban több ezer lengyel munkavállalónak segített már munkát találni. Cégünk az elit munkaerőközvetítő cégek közé tartozik. Sikerünket a kemény munkának és a magas etikai értékeknek köszönhetjük, mint az őszinteség, megbízhatóság, felelősségteljesség és humanitás, melyeket mindennapi munkánk alapelvei. A SILVERHAND csapatának a ”A munka nem egy termék”.

A cég címe

Honvéd uta 8.
1054 Budapest