Értékesítő

SIGNUMNET Kft

A munkavégzés helye
Győr, Győr-Moson-Sopron megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Vodafone Magyarország Zrt. partnercége
ÉRTÉKESÍTŐKET KERES
győri üzleteibe

Feladatai:
• Vodafone üzletekben termékek és távközlési szolgáltatások értékesítése
• Meglévő ügyfelek kezelése
• Értékesítési lehetőségek folyamatos keresése, ügyfélérték növelés, keresztértékesítés
• Ügyfélszolgálati ügyintézés
• Panaszok, reklamációk kezelése
• Szervizes ügyintézés
• Adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Minimum középfokú végzettség
• Értékesítésben, ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
• Kiváló kommunikációs készség
• Alapszintű angolnyelv-ismeret
• Ügyfélcentrikus hozzáállás
• Értékesítői véna
• Kiváló stressz-tűrő és problémamegoldó készség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• A mobil kommunikációs piac és termékek ismerete előny

AMIT KÍNÁLUNK:
• versenyképes jövedelem (fix + jutalék + értékesítési ösztönzők)
• Vodafone értékesítő kóddal rendelkezők esetében egyszeri nettó 100.000 Ft az első bérrel együtt kifizetve + azonnali jutalék + értékesítési ösztönzők
• főállású munkaviszony
• szakmai fejlődési lehetőség
• fiatalos, barátságos csapat

Jelentkezni az "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva, fényképes szakmai önéletrajzzal lehet. Kérjük, hogy a tárgy mezőbe tüntesse fel: „Értékesítő Győr”

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Vodafone partner

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Berta Teréz
E-mail: Küldje el önéletrajzát