Logisztikai munkatárs

Schneider Electric Energy Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Kunszentmiklós
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Anyagmozgatás
• Gyártósorok kiszolgálása
• Részvétel a napi 5S-ben

Egyéb béren kívüli juttatások

• Korrekt bérezés
• Havi és év végi teljesítményösztönző bónusz
• Béren kívüli juttatási csomag (cafeteria), törvényen felüli munkaidőkedvezmény napok
• Munkaruha és egyéni védőeszközök biztosítása (tisztítással)
• Munkábajárás kiemelkedő támogatása
• Tanulmányok támogatása, ingyenes nyelvtanulási lehetőség
• Szakmai tapasztalat szerzése
• Targonca jogosítvány megszerzésének lehetősége
• Gyümölcsnap, családi nap
• Megbízható, stabil vállalati háttér és dinamikusan fejlődő szervezet
• Kiváló, tiszta, kulturált munkakörülmények
• Hosszú távú, biztonságos munkahely

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, hogy önéletrajzát juttassa el Hozzánk emailen vagy postai úton a következő elérhetőségeken:
Email cím: szilvia.szombati@schneider-electric.com
Cím: Schneider-Electric Energy Magyarország Kft
6090 Kunszentmiklós, Kossuth Lajos út 60.

Egyéb jelentkezési mód a portánkon kihelyezett Jelentkezési lap kitöltésével lehetséges!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

• Legalább 8 osztályos végzettség
• Két műszakos munkarend vállalása
• Pontos, precíz munkavégzés

A munkakör betöltésekor előnyt jelent:
• Targonca jogosítvány
• Számítógépes ismeret
• Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Schneider-Electric Energy Magyarország Kft. a villamos energia szállítás minden szintjéhez kínál rendszereket, szolgáltatásokat, valamint berendezések egész sorát, melyeket tervez, gyárt, üzembe helyez és szervizel.
A Schneider-Electric Energy Magyarország Kft. az energiaelosztás teljes termékpalettájával, szervízszolgáltatásaival és a kunszentmiklósi székhelyű gyártóbázisával áll a vevők szolgálatába.

A Schneider-Electric Energy Magyarország Kft. az alábbi pozícióba keres munkatársat

A cég címe

Kossuth L. u. 60.
6090 Kunszentmiklós

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Szilvia.Szombati
E-mail: Küldje el önéletrajzát