322 000 - 342 000 HUF

Épület karbantartó (villanyszerelő)

Sanoh Magyar Kft.

A munkavégzés helye
Esztergom
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
folyamatosan
Munkabér (bruttó)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- Termelő gyáregység napi, épület karbantartási feladatainak ellátás
- Épületvillamossági, gépészeti berendezések eseti kijavítása
- Általános üzemeltetési, karbantartási és kisebb szakipari hibajavítási munkák elvégzése
- Gépek telepítése, üzembe helyezése

Egyéb béren kívüli juttatások

- Félévente bonusz fizetés, cafeteria elemek, jelenléti pótlék
- Céges buszjárat
- Képzési lehetőségek
- Szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
- Kultúrált, modern munkakörnyezet
- 2 műszakos (8 órás) munkarend munkanapokon

Információk a kiválasztási folyamatról

Önéletrajzát a hirdetésben való link használatával vagy e-mailben a [email protected] címre küldheti.
Ezt követően kollégáink telefonon veszik majd fel Önnel a kapcsolatot időpont egyeztetés céljából.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Egyéb ismeretek

Microsoft Excel - alapok
Microsoft Word - alapok

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

- Csapatjátékos
- Tárgyilagos problémamegoldás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Japán tulajdonban lévő multinacionális vállalat magyarországi leányvállalata. Tevékenységi köre az autóalkatrész gyártás, azon belül a fék-, üzemanyag- és kuplung cső gyártás több autógyártó részére.

A cég címe

Ipari Park hrsz.: 20353/10
2500 Esztergom