Termelőgép karbantartó

Sanoh Magyar Kft.

A munkavégzés helye
Komárom-Esztergom
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A gyár termelési berendezéseinek karbantartása.
Hibák azonnali javítása és folyamatos termelés biztosítása.
Terv szerinti karbantartói munkák elvégzése.
Karbantartással kapcsolatos dokumentumok vezetése.
Fejlesztési munkákban való részvétel.

Egyéb béren kívüli juttatások

Cafeteria rendszer
Céges buszjárat biztostítása
Munkaruha
Időszakos bonusz juttatás (13. havi fizetés)

Információk a kiválasztási folyamatról

Kérnénk bérigényét Önéletrajzában tüntesse fel.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Képzési szak

Műszaki szakképzettségek

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

Elektromos berendezések szerelése, karbantartása.
Mechanikus szerelési ismeretek.

Előnyt jelent a munkakör betöltéséhez az alábbiak közül bármelyik ismerete:
Villanyszerelői képesítés
AutoCAD ismeret
PLC ismeretek

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Japán tulajdonban lévő, világszinten jelenlévő multinacionális vállalat magyarországi leányvállalata.
Tevékenységi köre az autóalkatrész gyártás, azon belül is a fék-, üzemanyag- és kuplung cső gyártása több autógyártó részére.

A cég címe

Ipari Park hrsz.: 20353/10
2500 Esztergom

Kapcsolat