Ügyfélkapcsolati munkatárs

Salesjoin Kft.

A munkavégzés helye
Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2017.12.15.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk,
közismert húsipari vállalat,
keres

Ref.: ALB/ÉVA

Amit kínálunk:
• Bejelentett alkalmazotti jogviszony
• Bejelentett havi fix br. 200.000 – 300.000 Ft / hó +Jutalék
• Cafeteria
• Költségtérítés autóra
• Magánhasználat engedélyezett
• Céges mobil
• Költségtérítés mobilra
• Céges laptop
• Költségtérítés laptopra
• Hosszútávú, biztos munkalehetőség
• Biztos, szakmai és anyagi háttér
• Továbbképzések
• Kezdés előtt szakmai tréning
• Szakmai felkészítés
• Folyamatos fejlődési lehetőség
• Fiatal, nyitott, lelkes csapat
• Teljes körű szakmai támogatás
• Teljes infrastruktúra (iroda, stb.)

Feladatok:
• Új és meglévő Partnerekkel, multikkal kapcsolattartás
• Szerződéskötés
• Szállítórendszerek, futószalagok, hevederek értékesítése

Elvárások:
• Középfokú műszaki végzettség
• 3-5 éves tapaszalat gépészeti területen
• Autó, amelyre a Megbízónk költségtérítést biztosít

Csalódottság elkerülése érdekében:
• Szeretnénk megkímélni a csalódottságtól, hogy nem keressük Önt, ezért kérjük, hogy amennyiben nem dolgozott korábban értékesítőként, azaz nem adott el szolgáltatást, vagy terméket, ne küldje el hozzánk jelentkezését, mert munkatársaink sajnos nem fogják tudni interjúra hívni Önt és az értékesítési tapasztalattal nem rendelkező jelentkezéseket rendszerünk automatikusan kiszelektálja. Cégünk ugyanis kizárólag értékesítési tapasztalattal rendelkező munkatársak munkaerő-közvetítésével foglalkozik. Megértését köszönjük!

Munkavégzés helye:
Magyarország

Az állás kezdésének várható időpontja:
2017. 12. 15.

• word formátumú, fényképes önéletrajzzal
• volt Munkaadó ügyvezető telefonos elérhetőségének megjelölésével (referencia ellenőrzés miatt)
• Email: berta@salesjob-s.hu

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Salesjoin Kft., kizárólag sales, műszaki, pénzügyi és admin pozíciókkal foglalkozó fejvadász és munkaerő-közvetítő cég.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Eper utca 48/A.
1112 Budapest

Kapcsolat