14,23 - 15,28 EUR/hod.

Brusič veľkých oceľových častí - 2750€ - práca v Holandsku

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Brúsenie odliatkov veľkou flex brúskou. Fyzicky náročná práca !
Je potrebná komunikácia v Anglickom alebo Nemeckom jazyku !

Práca na 2 zmeny (garantovaných 40h. týždenne min.)

Informácie o mzde

2750

- holandská pracovná zmluva
- turnusy
- ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom a dotované
- zabezpečená doprava z miesta ubytovania do zamestnania (max. 30 min)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient je medzinárodná priemyselná spoločnosť zaoberajúca sa vývojom, výrobou a predajom polotovarov, autobusov a autokarov a ďalších hotových výrobkov a montáže automobilov. Celkovo skupina pozostáva z 92 prevádzkových spoločností, rozložených v 19 krajinách s približne 15 000 zamestnancami.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Nézze meg más munkáinkat is!

Szakmaink az összes technikai szakmából, az autószerelőktől, a kárpitokig, a csiszolókig, a technikusokig, a szerelőkig, a hegesztőkig és a CNC-programozókig. A holland ellenőrző szervek által jóváhagyott legmagasabb minőségi előírásokat betartjuk. Hollandiában műszaki személyzetet alkalmazunk.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Bleiswijkseweg 43A
2712PB Zoetermeer
Holandsko

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Hríbiková
Tel.: 00421 915 395 436
E-mail: poslať životopis
ID: 3569418   Megjelentetés dátuma: 2019.10.15.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   2750