Szerkezetlakatos, hegesztő

Sade Magyarorszag Mélyépítő Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A SADE - Magyarország Mélyépítő Kft. munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére
Szerkezetlakatos / hegesztő
pozícióba.

Új munkatársunk feladatai:
• kisebb acélszerkezetek gyártása, javítása műhelyben vagy munkaterületen rajz és felmérés alapján
• az eszközök adminisztrációja (tűzvédelmi, környezetvédelmi teendők), ide tartozó jogszabályban előírt felülvizsgálatok figyelése, eszközök munkavédelmi megfelelőségének biztosítása

Ami a pozíció betöltéshez fontos:
• autogén, fogyó elektródás és CO ívhegesztő vizsga megléte
• minimum 3 éves gyakorlat hegesztésben, szerkezet gyártásban
• B jogosítvány
• önállóság, proaktív hozzáállás

Előnyt jelent:
• kisgép kezelői bizonyítvány vagy minősített hegesztő vizsga vagy emelőgépkezelő vizsga

Amit kínálunk:
• Biztos, hosszú távú munkalehetőség
• Cafeteria

Munkavégzés helye: Budapest, Pest megye

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

SADE-Magyarország Mélyépítő Kft. a közműhálózatok és a kapcsolódó műtárgyak tervezése, kivitelezése, rekonstrukciója és karbantartása terén tevékenykedik. A vállalat az ország egész területén kínálja szolgáltatásait állami, ipari és magánmegrendelői részére.

Az alkalmazottak száma

100-149 alkalmazott

A cég címe

Sade Magyarország Mélyépítő Kft.
Szabadság út 301.
2040 Budaörs