Értékesítő Új Mezőgazdasági Gépekhez

Royal Traktor Zrt.

A munkavégzés helye
Kecskemét
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnali kezdéssel

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Mezőgazdasági gépek értékesítése, az ehhez tartozó adminisztrációs munkák elvégzése (árajánlat készítése)
• Értékesítési feladatok teljes körű lebonyolítása
• Kapcsolattartás a vevőkkel
• Gépek ismertetése
• Ügyfelek kiszolgálása
• Az értékesítési vezető munkájának aktív támogatása, javaslattétel

Egyéb béren kívüli juttatások

• Versenyképes fizetés

Információk a kiválasztási folyamatról

Szakmai ,Értékesítői és Műszaki Tapasztalat Előny!

Jelentkezését a [email protected] e-mail címre várjuk, fényképes önéletrajzzal. Érdeklődni a következő telefonszámon lehet:
+36 20 745 67 96

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Képzési szak

Értékesítés

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Egyéb ismeretek

Microsoft Word - haladó
Ügyfél/szerver adminisztráció - haladó

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

1

Készségek és személyes tulajdonságok

• Mezőgazdasági gépek ismeret
• Min. középfokú szakmai végzettség, legalább 1 éves értékesítési tapasztalat
• Microsoft Office programok magabiztos használata
• Barátságos, pozitív, megnyerő személyiség
• Kiváló kapcsolatteremtő, önálló, precíz, pontos, igényes és nyitott a rugalmas munkaidőre

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Folyamatosan növekvő cégünk több, mint 20 éves múltra tekint vissza. Fő profilunk a mezőgazdasági gépek kereskedelme, ahol a pótkocsitól, a permetezőn át, a traktorig mindent megtalál! Cégünk szerződött, kizárólagos magyarországi forgalmazója a FARMTRAC traktoroknak, továbbá értékesít MTZ és ISEKI traktorokat, valamint 27 gyártó munkagépeit és tartozékait, így Közép- Magyarország legnagyobb mezőgazdasági telephelye vagyunk.

A cég címe

Budai út 137
6000 Kecskemét

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Parádi Erika
Tel.: +36207456796
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3844531  Megjelentetés dátuma: 2020.03.13.